info
عکس ایستگاه اتوبوس میدان تربیت
category

ایستگاه اتوبوس میدان تربیت محله گلسار، رشت

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس میدان تربیت

ایستگاه اتوبوس میدان تربیت (ایستگاه اتوبوس) در محله گلسار رشت و بلوار گیلان واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و دو ایستگاه اتوبوس در محله گلسار رشت می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید برج گلسار و همچنین رستوران گیلان گراند، بوم برگر، دانشگاه فرهنگیان رشت، کافه باکا و گالری عطر ترنج قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس میدان تربیت رشت

در شهر رشت، محله گلسار ، ایستگاه اتوبوس میدان تربیت رشت قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار گیلان، بین خیابان 176 و میدان تربیت است. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس میدان تربیت رشت عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف رشت دسترسی داشته باشید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس تلفنی خورشید واقع شده است.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس میدان تربیت رشت و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده میدان تربیت واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس گلسار 111
  بلوار گلسار، بین خیابان 111 و بلوار اصفهان
 • ایستگاه اتوبوس گلایل
  بلوار گلایل، بین خیابان یاس و استاد معین
 • ایستگاه اتوبوس میدان غزنوی
  بلوار توحید، بین توحید 7 و میدان غزنوی
 • ایستگاه اتوبوس گیلان 192
  بلوار گیلان، بین خیابان 179 و 192
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس میدان تربیت اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس میدان تربیت در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس میدان تربیت ندارد.
  neshan logo