info
عکس مرکز رشد
category

مرکز رشد محله دبستان - مجیدیه، تهران

اداره و سازمان دولتی
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی مرکز رشد

مرکز رشد (اداره و سازمان دولتی) در محله دبستان - مجیدیه تهران و خیابان باقری واقع شده است. این اداره یکی از پانزده اداره و سازمان دولتی در محله دبستان - مجیدیه تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان رسالت، موزه رضا عباسی و مرکز خرید اندیشه و همچنین سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی، آزمایشگاه پاتوبیولوژی رسالت، گروه آموزشی ایرانمهر، دانشکده مهندسی برق و کامپیوتر دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی و سیگما سیر قرار گرفته است.
سایر مراکز دولتی که در محدوده مرکز رشد واقع شده‌اند:

 • شرکت خدمات عمومی فولاد ایران
  شریعتی، خواجه عبدالله انصاری، نرسیده به یکم
 • اداره آموزش بانک مسکن
  قندی، بعد از سهروردی
 • سازمان عمرانی مناطق شهرداری تهران
  قندی، بین شریعتی و سهروردی
 • اداره امور مالیات بر ارث و اصول اجرا
  شریعتی، اشراقی
 • اداره کل مالیات بر ارزش افزوده استان تهران
  شریعتی، اشراقی
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط قبادی (شهریار سطح ۳ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی مرکز رشد اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد مرکز رشد در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه مرکز رشد ندارد.
  neshan logo