info
عکس مسکن لشگری - مشاورین املاک لشگری
category

مسکن لشگری - مشاورین املاک لشگری محله مهرآباد جنوبی، تهران

بنگاه معاملات املاک
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی مسکن لشگری - مشاورین املاک لشگری

مسکن لشگری - مشاورین املاک لشگری (بنگاه معاملات املاک) در محله مهرآباد جنوبی تهران و خیابان مرز محله واقع شده است. و به‌صورت شبانه‌روزی به مراجعه‌کنندگان خدمات ارائه می‌دهد این بنگاه یکی از هشت معاملات املاک در محله مهرآباد جنوبی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز مخابرات ابوذر، مسجد امام جعفر صادق (ع)، آموزشگاه ملی تهران، بابی دونات و مدرسه شهید نورایی قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این بنگاه یکی از آژانس‌های معاملات املاک خوب این منطقه می‌باشد.نظرات کاربران در مورد مسکن لشگری - مشاورین املاک لشگری

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  maskanlashgari
  سه شنبه 02 دی ماه 1399

  این مکان به آدرس شمشیری روبروی کوچه طالقانی پلاک ۶۳ جابجا شده


سایر آژانس‌های معاملات املاک که در محدوده مسکن لشگری - مشاورین املاک لشگری واقع شده‌اند:

 • املاک ولدخانی
  شهيد بختیاری، خمار باغی
 • املاک میلاد
  چهل و پنج متری زرند، دانشگاه هوایی جنوبی
 • بنگاه مشاور املاک مسیح خواه
  شمشیری، طحانی، میرزایی
 • مشاورین املاک کاج
  بزرگراه آیت الله سعیدی، شاه پروری، بین هنرمند 2 و اسکندرلو
 • املاک ابراهیمی
  شمشیری، بین جعفریان و سلطانی
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط maskanlashgari (شهریار سطح ۴ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی مسکن لشگری - مشاورین املاک لشگری اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد مسکن لشگری - مشاورین املاک لشگری در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه مسکن لشگری - مشاورین املاک لشگری ندارد.
  neshan logo