info
عکس آموزشگاه اندیش گستر
category

آموزشگاه اندیش گستر محله تهرانپارس غربی، تهران

درباره‌ی آموزشگاه اندیش گستر

آموزشگاه اندیش گستر (موسسه آموزشی) در محله تهرانپارس غربی تهران و خیابان دویست غربی واقع شده است. این موسسه یکی از چهل و سه موسسه آموزشی در محله تهرانپارس غربی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی چلوکبابی برادران، طباخی ممتاز امیر، دکتر درتاج، متخصص گوش و حلق و بینی، فروشگاه یاران دریان و کبابی ماهان قرار گرفته است.
سایر موسسه‌های آموزشی که در محدوده آموزشگاه اندیش گستر واقع شده‌اند:

 • آکادمی دکتر صالح
  بزرگراه شهید زین الدین، اخوت میرزاده، دویست و هجده غربی
 • آموزشگاه دخترانه نگاه اندیشه
  بلوار خوشوقت، بین خبازی و رعنایی
 • آموزشگاه هنری رنگ باران
  بزرگراه شهید زین الدین، بیست متری مسجد، چهارم غربی
 • آموزشگاه گل گیس (شعبه 1)
  بزرگراه باقری، زفرقندی (196 شرقی)، زفرقندی
 • گروه آموزشی مهدی کاردان
  زفرقندی (196 غربی)، آهنی آمینه 119، خلیلی، باقری، دوازده متری دوم علی باقری
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط معتمدی (شهریار سطح ۳ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی آموزشگاه اندیش گستر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد آموزشگاه اندیش گستر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه آموزشگاه اندیش گستر ندارد.
  neshan logo