info
عکس ایستگاه اتوبوس میدان - برگشت
category

ایستگاه اتوبوس میدان - برگشت محله شاهین ویلا، کرج

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس میدان - برگشت

ایستگاه اتوبوس میدان - برگشت (ایستگاه اتوبوس) در محله شاهین ویلا کرج و بلوار باهنر واقع شده است. این ایستگاه یکی از سی و یک ایستگاه اتوبوس در محله شاهین ویلا کرج می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی میدان باهنر، شیشه بری، فروشگاه افق کوروش، گلخانه یاس و باشگاه آترینا قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس میدان - برگشت کرج

در شهر کرج، محله شاهین ویلا ، ایستگاه اتوبوس میدان - برگشت کرج قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار باهنر، بین میدان باهنر و خیابان قلم می‌باشد. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس میدان - برگشت کرج عبور می‌کنند، به نقاط مختلف کرج بروید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی علی قرار دارد.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس میدان - برگشت کرج، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده میدان - برگشت واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس شقایق
  بلوار باغستان -- امام خمینی، شاهین ویلا، یکم غربی شاهین ویلا، بین طاها مطهر و تهرانی
 • ایستگاه اتوبوس شقایق
  بلوار امام خمینی، شاهین ویلا، یکم غربی شاهین ویلا، بین طاها مطهر و تهرانی
 • ایستگاه اتوبوس خ دوم
  بلوار امام خمینی، شاهین ویلا، بین دوم غربی و سوم غربی
 • ایستگاه اتوبوس خ 19
  بلوار ظفر
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس میدان - برگشت اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس میدان - برگشت در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس میدان - برگشت ندارد.
  neshan logo