info
عکس کامپیوتر عصر ارتباط
category

کامپیوتر عصر ارتباط محله ایرانشهر، یزد

فروشگاه لوازم الکترونیک
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی کامپیوتر عصر ارتباط

کامپیوتر عصر ارتباط (فروشگاه لوازم الکترونیک) در محله ایرانشهر یزد و خیابان قائم واقع شده است. این فروشگاه یکی از چهار فروشگاه لوازم الکترونیک در محله ایرانشهر یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی شیرینی سرای گل یاس، کامپیوتر کاسپین یزد، فروشگاه تجدد، تاکسی تلفنی همراز و لوازم خانگی مسلم قرار گرفته است.

درباره فروشگاه کامپیوتر عصر ارتباط یزد

فروشگاه کامپیوتر عصر ارتباط یزد در شهر یزد، محله ایرانشهر، واقع شده است. فروشگاه کامپیوتر عصر ارتباط یزد یکی از فروشگاه‌های خوب محله ایرانشهر به حساب می‌آید. در محدوده این فروشگاه، فروشگاه‌های دیگری مانند فروشگاه بهروزمند، کامپیوتر زمرد و دستگاه سازی جهانگیر قرار دارند.

چطور به فروشگاه کامپیوتر عصر ارتباط یزد برویم؟

شما می‌توانید در انتخاب بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه کامپیوتر عصر ارتباط یزد از مسیریاب نشان کمک بگیرید. اگر قصد دارید برای کمک به کاهش آلودگی هوا از حمل‌ونقل همگانی استفاده کنید، خوب است بدانید که این مکان در نزدیکی ایستگاه اتوبوس میدان معلم قرار دارد. شما می‌توانید برای مسیریابی پیاده و پیدا کردن مسیر دقیق اتوبوس یا مترو از اپلیکیشن نشان کمک گرفته و نظرات دیگر کاربران را در مورد این مکان ببینید.

اگر شما هم به فروشگاه کامپیوتر عصر ارتباط یزد رفتید، حتماً نظرتان در مورد آن را از طریق کامنت با ما به اشتراک بگذارید. اگر تصویری از فروشگاه کامپیوتر عصر ارتباط یزد دارید، با ما به اشتراک بگذارید.

سایر فروشگاه‌های لوازم برقی و الکترونیکی که در محدوده کامپیوتر عصر ارتباط واقع شده‌اند:

 • فروشگاه بهروزمند
  خیابان انقلاب
 • کامپیوتر زمرد
  بلوار محمد پاکنژاد، کوی فاتح، کوی ارم
 • دستگاه سازی جهانگیر
  خیابان معلم، بلوار مطهری
 • نمایندگی پمپیران و موتورن
  (5.0)
  فرخی، بلوار مطهری
 • ماشینهای اداری مؤید یزد (زبرجدی)
  (4.0)
  بلوار مطهری، بین کوچه بلال و بلوار امامزاده جعفر
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط سهیل (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی کامپیوتر عصر ارتباط اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد کامپیوتر عصر ارتباط در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه کامپیوتر عصر ارتباط ندارد.
  neshan logo