info
عکس کامپیوتر عصر ارتباط
category

کامپیوتر عصر ارتباط محله کوچه بیوک، یزد

فروشگاه رایانه و لوازم جانبی
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی کامپیوتر عصر ارتباط

کامپیوتر عصر ارتباط (فروشگاه رایانه و لوازم جانبی) در محله کوچه بیوک یزد و خیابان مرز محله واقع شده است. این فروشگاه یکی از دو فروشگاه رایانه و لوازم جانبی در محله کوچه بیوک یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی شیرینی سرای گل یاس، کامپیوتر کاسپین یزد، فروشگاه تجدد، تاکسی تلفنی همراز و ترمه شمس رضایی قرار گرفته است.

درباره فروشگاه کامپیوتر عصر ارتباط یزد

فروشگاه کامپیوتر عصر ارتباط یزد در محله کوچه بیوک شهر یزد، در قرار دارد. فروشگاه کامپیوتر عصر ارتباط یزد یکی از فروشگاه‌های خوب محله کوچه بیوک است. فروشگاه‌های دیگری نیز مانند کامپیوتر بهارستان و فروشگاه تهران رایانه در محدوده این فروشگاه قرار دارند.

چطور به فروشگاه کامپیوتر عصر ارتباط یزد برویم؟

شما می‌توانید در انتخاب بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه کامپیوتر عصر ارتباط یزد از مسیریاب نشان کمک بگیرید. اگر قصد دارید برای کمک به کاهش آلودگی هوا از حمل‌ونقل همگانی استفاده کنید، خوب است بدانید که این مکان در نزدیکی ایستگاه اتوبوس چهارراه بعثت قرار دارد. اپلیکیشن نشان در مسیریابی پیاده و پیدا کردن مسیر دقیق اتوبوس یا مترو به شما کمک می‌کند و نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان را با شما به اشتراک می‌گذارد.

اگر شما هم به فروشگاه کامپیوتر عصر ارتباط یزد مراجعه کردید، حتماً نظرتان را در قسمت کامنت با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید. اگر تصویری مربوط به فروشگاه کامپیوتر عصر ارتباط یزد دارید، از طریق گزینه "افزودن تصویر به این مکان" با ما به اشتراک بگذارید.

سایر فروشگاه‌ها و مراکز ارائه خدمات کامپیوتر و لوازم جانبی رایانه که در محدوده کامپیوتر عصر ارتباط واقع شده‌اند:

 • کامپیوتر بهارستان
  (5.0)
  بلوار مطهری، شرقی مطهری، بین 49 و لاله
 • فروشگاه تهران رایانه
  (5.0)
  بلوار مطهری، بلوار 22 بهمن، بین کوی شهدای بیوک و 22 بهمن 17
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی کامپیوتر عصر ارتباط اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد کامپیوتر عصر ارتباط در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه کامپیوتر عصر ارتباط ندارد.
  neshan logo