info
عکس رستوران بیرون بر اوتانا
category

رستوران بیرون بر اوتانا محله ولیعصر، شیراز

کترینگ و آشپزخانه
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی رستوران بیرون بر اوتانا

رستوران بیرون بر اوتانا (کترینگ و آشپزخانه) در محله ولیعصر شیراز و خیابان ۱۰ عفیف آباد واقع شده است. این مکان یکی از سه کترینگ و آشپزخانه در محله ولیعصر شیراز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان دکتر میر و مجتمع ستاره فارس و همچنین رستوران صوفی، شرکت زئوس، مجتمع تجاری حافظ، موسسه مهاجرتی برگزیده اصطهباناتی و دارالترجمه رسمی ادیب قرار گرفته است.
سایر آشپزخانه‌های که در محدوده رستوران بیرون بر اوتانا واقع شده‌اند:

 • بیرون بر آقای سر آشپز
  بلوار ستارخان، 16 ستارخان، 16/2 ستارخان
 • پاتیل
  بلوار بهشتی، بین بهشتی 18 و بلوار بعثت
 • تهیه غذای باربد
  بلوار شهید چمران
 • تهیه غذای شیلان
  ولیعصر، بین 6 ولیعصر و 8 ولیعصر
 • کترینگ صوفی
  عفیف‌آباد، 8 عفیف آباد
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی رستوران بیرون بر اوتانا اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد رستوران بیرون بر اوتانا در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه رستوران بیرون بر اوتانا ندارد.
  neshan logo