info
عکس کترینگ صوفی
category

کترینگ صوفی محله ولیعصر، شیراز

کترینگ و آشپزخانه

درباره‌ی کترینگ صوفی

کترینگ صوفی (کترینگ و آشپزخانه) در محله ولیعصر شیراز و خیابان ۸ عفیف آباد واقع شده است. این مکان یکی از سه کترینگ و آشپزخانه در محله ولیعصر شیراز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان فرهمندفر و مجتمع ستاره فارس و همچنین رستوران صوفی، شرکت زئوس، مجتمع تجاری حافظ، موسسه مهاجرتی برگزیده اصطهباناتی و دارالترجمه رسمی ادیب قرار گرفته است.
سایر آشپزخانه‌های که در محدوده کترینگ صوفی واقع شده‌اند:

 • بیرون بر آقای سر آشپز
  بلوار ستارخان، 16 ستارخان، 16/2 ستارخان
 • پاتیل
  بلوار بهشتی، بین بهشتی 18 و بلوار بعثت
 • تهیه غذای باربد
  بلوار شهید چمران
 • تهیه غذای شیلان
  ولیعصر، بین 6 ولیعصر و 8 ولیعصر
 • رستوران بیرون بر اوتانا
  عفیف‌آباد، 10 عفیف آباد
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی کترینگ صوفی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد کترینگ صوفی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه کترینگ صوفی ندارد.
  neshan logo