info
عکس ایستگاه اتوبوس توتیا
category

ایستگاه اتوبوس توتیا محله آزاد شهر، یزد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس توتیا

ایستگاه اتوبوس توتیا (ایستگاه اتوبوس) در محله آزاد شهر یزد و خیابان شهید دهقان، موسی بن جعفر واقع شده است. این ایستگاه یکی از پنجاه و هشت ایستگاه اتوبوس در محله آزاد شهر یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی دبیرستان مومنین آزادشهر، خودپرداز بانک کشاورزی، نانوایی تنوری ، قنادی قصر و جگر سرای آغاجون قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس توتیا یزد

ایستگاه اتوبوس توتیا یزد در شهر یزد، محله آزاد شهر و قرار دارد. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به شهید دهقان، موسی بن جعفر بروید. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس توتیا یزد عبور می‌کنند، به نقاط مختلف یزد بروید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

همچنین شما می‌توانید علی محمد را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس توتیا یزد و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده توتیا واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس نارنج
  بلوار واعظ، ابوریحان بیرونی، بین محمدرضا حیدری پور و 16 متری بنفشه
 • ایستگاه اتوبوس دبیرستان جواهریان
  بلوار واعظ، حجت، بین حجت 1 و عدالت 5
 • ایستگاه اتوبوس 16 متری بنفشه
  بلوار واعظ، ابوریحان بیرونی، بین محمدرضا حیدری پور و 16 متری بنفشه
 • ایستگاه اتوبوس میدان ولیعصر
  بلوار واعظ، بین میدان ولیعصر و فلکه چهارم آزادشهر
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس توتیا اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس توتیا در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس توتیا ندارد.
  neshan logo