info
عکس بازار بزرگ شاهچراغ (ع)
category

بازار بزرگ شاهچراغ (ع) محله لب آب، شیراز

بازار میوه و تره‌بار
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی بازار بزرگ شاهچراغ (ع)

بازار بزرگ شاهچراغ (ع) (بازار میوه و تره‌بار) در محله لب آب شیراز و بلوار سیبویه، سیبویه 16، سیبویه 16/2، حضرتی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی و خانه بازی ایران پارک، حرم احمد بن موسی (ع) شاهچراغ، مسجد نصیرالملک، موزه شاهچراغ و بازار مسگرها و همچنین شبستان امام خمینی، مسجد جامع عتیق، رستوران سنتی باستان، پارکینگ و بازار حاجی قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این بازار یکی از میادین میوه و تره‌بار خوب این منطقه می‌باشد.نظرات کاربران در مورد بازار بزرگ شاهچراغ (ع)

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  ایمان
  پنجشنبه 06 مهر ماه 1402

  این بازار در کنار زیارتگاه شاهچراغ و در محله بیات شیراز و در خیابان غدیر،خیابان لطفعلی خان زند واقع شده است. از لحاظ موقعیت جغرافیایی این مکان در نزدیکی مراکزی مانند باغ موزه نارنجستان قوام و حرم مطهر حضرت شاهچراغ (ع) و چهارراه مشیر و نزدیکترین ایستگاه مترو به این مکان، مترو وکیل الرعایا می‌باشد که دسترسی به این مکان را آسان می‌سازد.

 • avatar
  اسماعیل
  شنبه 23 اردیبهشت ماه 1402

  بازار شاهچراغ از بازارهای معروف شیراز و در واقع از بزرگترین و معروف ترین بازارهای ایران است که از دیرباز نقش قابل توجهی در اقتصاد شیراز داشته است. این بازار در کنار زیارتگاه شاهچراغ و در محله بیات شیراز و در خیابان غدیر،خیابان لطفعلی خان زند واقع شده است. از لحاظ موقعیت جغرافیایی این مکان در نزدیکی مراکزی مانند باغ موزه نارنجستان قوام و حرم مطهر حضرت شاهچراغ (ع) هست.حتما برید


آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط ابوالفضل (شهریار سطح ۲ نشان) در تاریخ جمعه 03 فروردین ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی بازار بزرگ شاهچراغ (ع) اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: جمعه 03 فروردین ماه 1403
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد بازار بزرگ شاهچراغ (ع) در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه بازار بزرگ شاهچراغ (ع) ندارد.
neshan logo