info
عکس ایستگاه اتوبوس شهدای تامین اجتماعی
category

ایستگاه اتوبوس شهدای تامین اجتماعی خوراسگان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس شهدای تامین اجتماعی

ایستگاه اتوبوس شهدای تامین اجتماعی (ایستگاه اتوبوس) در خوراسگان و خیابان جی غربی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی سازمان تامین اجتماعی شعبه خوراسگان، گل فروشی موژان، تهیه غذای زیتون جی، لوازم بهداشتی ساختمان حسن مصور و درب های اتوماتیک و دوربین مدار بسته اصفهان خورشید قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس شهدای تامین اجتماعی خوراسگان

ایستگاه اتوبوس شهدای تامین اجتماعی خوراسگان در شهر خوراسگان، محله کنگاز و قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در جی غربی، بین شهید رسول حسینی و نیکو قرار گرفته است. ایستگاه اتوبوس شهدای تامین اجتماعی خوراسگان محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف خوراسگان می‌برند. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس شهدای تامین اجتماعی خوراسگان و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده شهدای تامین اجتماعی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مدرسه اباذر
  اباذر، بین امیر قدیرزاده و ابوذر چهارده
 • ایستگاه اتوبوس ورزشگاه
  مسجد علی، 22 بهمن
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس شهدای تامین اجتماعی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس شهدای تامین اجتماعی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس شهدای تامین اجتماعی ندارد.
  neshan logo