info
عکس بوتیک باکارا
category

بوتیک باکارا محله جردن - پارک ملت، تهران

درباره‌ی بوتیک باکارا

بوتیک باکارا (فروشگاه لباس) در محله جردن - پارک ملت تهران و خیابان صبا غربی واقع شده است. این فروشگاه یکی از چهل و دو فروشگاه لباس در محله جردن - پارک ملت تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان فوق تخصصی تندیس و پاساژ آسیا و همچنین رستوران شاندیز جردن، برگراتور، شرکت ملی نفتکش ایران، داروخانه پرشین و سفارت سوریه قرار گرفته است.

درباره فروشگاه بوتیک باکارا تهران

برای رفتن به فروشگاه بوتیک باکارا تهران باید به شهر تهران، محله جردن - پارک ملت و بروید. برای به دست آوردن هرگونه اطلاعات در مورد این فروشگاه می‌توانید با شماره تلفن آن (02122015182) تماس بگیرید. فروشگاه بوتیک باکارا تهران یکی از فروشگاه‌های پرطرفدار محله جردن - پارک ملت است. فروشگاه‌های دیگری که در این محدوده قرار دارند، فروشگاه پوشاک زنانه امیر مسعود، بوتیک محسن و مزون پرشین کیدز فشن هستند.

چطور به فروشگاه بوتیک باکارا تهران برویم؟

برای پیدا کردن بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه بوتیک باکارا تهران می‌توانید از مسیریاب نشان استفاده کنید. اگر قصد دارید برای کمک به کاهش آلودگی هوا از حمل‌ونقل همگانی استفاده کنید، خوب است بدانید که این مکان در نزدیکی ایستگاه اتوبوس میرداماد قرار دارد. شما می‌توانید مسیریابی پیاده یا با اتوبوس و مترو را روی اپلیکییشن نشان ببینید و از نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان باخبر شوید.

درصورتیکه شما هم به فروشگاه بوتیک باکارا تهران رفتید، حتماً نظرتان در مورد آن را با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید. اگر از فروشگاه بوتیک باکارا تهران تصویری دارید، از طریق گزینه "افزودن تصویر به این مکان" با ما به اشتراک بگذارید.

سایر فروشگاه‌های لباس که در محدوده بوتیک باکارا واقع شده‌اند:

 • فروشگاه پوشاک زنانه امیر مسعود
  نلسون ماندلا (جردن)، قبادیان شرقی
 • بوتیک محسن
  آرش شرقی، شیرین، معروفی، عمرانی، بین حیدری و احسانی
 • مزون پرشین کیدز فشن
  نلسون ماندلا، وحید دستگردی، بین نلسون ماندلا و کاظمی
 • فروشگاه پمتی
  نلسون ماندلا، بین ناصری و نلسون ماندلا
 • پوشاک پیسرو
  نلسون ماندلا، بین ناصری و نلسون ماندلا
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط پیمان (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی بوتیک باکارا اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد بوتیک باکارا در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه بوتیک باکارا ندارد.
  location استان تهران، تهران، نلسون ماندلا (جردن)، صبا غربی
  clock - مشاهده ساعات کاری

  ساعت کاری بوتیک باکارا

  شنبه 10:00 تا 22:00
  یک‌شنبه 10:00 تا 22:00
  دوشنبه 10:00 تا 22:00
  سه‌شنبه 10:00 تا 22:00
  چهارشنبه 10:00 تا 22:00
  پنج‌شنبه 10:00 تا 22:00
  جمعه 10:00 تا 22:00
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo