info
عکس امداد باتری
category

امداد باتری محله فدک، تهران

فروشگاه مرتبط با خودرو
4.0
9 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی امداد باتری

امداد باتری (فروشگاه مرتبط با خودرو) در محله فدک تهران و خیابان جانبازان غربی واقع شده است. این فروشگاه یکی از یازده فروشگاه مرتبط با خودرو در محله فدک تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی بوستان تمدن، باغ موزه مینیاتور و پنجشنبه بازار و همچنین بوستان تمدن (گلبرگ)، داروخانه شبانه روزی خیام، تعمیرگاه موشیخ، گل فروشی گلبرگ و درمانگاه شبانه روزی دکتر صفدریان قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این فروشگاه به ایستگاه مترو جانبازان، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
سایر فروشگاه‌های مرتبط با خودروی که در محدوده امداد باتری واقع شده‌اند:

 • دوزندگی اتومبیل 1000
  بزرگراه شهید سلیمانی، شهید بختیاری، بین مجید قدیمی و شهید علی اکبر حیدرآبادیان
 • فروشگاه دکتر باطری - باطری اتومبیل
  بزرگراه شهید سلیمانی، اردکانی، محمودی، بین عمار و حسین جانی
 • دوزندگی اتومبیل احمد
  مدنی، جانبازان غربی، جانبازان غربی (گلبرگ غربی)، سمنگان، بین فلاح و فرامرز رمضانی لتحری
 • سینا لاستیک
  بزرگراه امام علی، جانبازان غربی، احمدی، یکم
 • لاستیک پارسا
  (5.0)
  بزرگراه شهید سلیمانی، اردکانی، محمودی، حسین جانی
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط مریم (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی امداد باتری اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد امداد باتری در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه امداد باتری ندارد.
  neshan logo