info
عکس میدان سرباز
category

میدان سرباز محله خاک سفید - گلشن، تهران

درباره‌ی میدان سرباز

میدان سرباز (میدان) در محله خاک سفید - گلشن تهران و خیابان سرباز واقع شده است. این مکان یکی از پنج میدان در محله خاک سفید - گلشن تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید امیرعلی و همچنین کلاچ اتوماتیک هوشمند، بوستان خواجه نصیرالدین طوسی، نان خراسانی، مزه بازار و سوپر مارکت علی شکری قرار گرفته است.
سایر میدان‌های که در محدوده میدان سرباز واقع شده‌اند:

 • میدان لادن
  بزرگراه شهید زین الدین، دانشگاه، دویست و چهل و چهارم
 • میدان قدس
  زین الدین، آورزمانی، میدان قدس
 • میدان تختی
  (4.0)
  زین الدین، الله اکبر، واثقی
 • میدان چمن آرا
  (5.0)
  زین الدین، میدان چمن آرا
 • میدان رهبر
  (4.5)
  بزرگراه شهید زین الدین، رجایی، میدان رهبر
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط Morteza (شهریار سطح ۴ نشان) در تاریخ پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی میدان سرباز اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد میدان سرباز در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه میدان سرباز ندارد.
  neshan logo