info
عکس میدان لادن
category

میدان لادن محله کوهسار، تهران

میدان

درباره‌ی میدان لادن

میدان لادن (میدان) در محله کوهسار تهران و بزرگراه شهید زین الدین، دانشگاه، دویست و چهل و چهارم واقع شده است. این مکان یکی از سه میدان در محله کوهسار تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازارچه ولیعصر و همچنین بازارچه فصلی حکیمیه، مزون زنانه مریم، خودپرداز بانک اقتصاد نوین، باشگاه بدنسازی شکوه ایران و نانوایی تافتون قرار گرفته است.
سایر میدان‌های که در محدوده میدان لادن واقع شده‌اند:

 • میدان قدس
  زین الدین، آورزمانی، میدان قدس
 • میدان سرباز
  زین الدین، آورزمانی، سرباز، بین اجتهاد 1 و 2
 • میدان سروستان
  بزرگراه شهید بابایی، پل عابر
 • میدان چمن آرا
  (5.0)
  زین الدین، میدان چمن آرا
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط سینا خانی (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ چهارشنبه 17 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی میدان لادن اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 17 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد میدان لادن در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه میدان لادن ندارد.
  location استان تهران، تهران، بزرگراه شهید زین الدین، دانشگاه، دویست و چهل و چهارم
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo