info
عکس خودپرداز بانک دی
category

خودپرداز بانک دی محله شهرک شهید بهشتی فاز یک، اراک

درباره‌ی خودپرداز بانک دی

خودپرداز بانک دی (خودپرداز) در محله شهرک شهید بهشتی فاز یک اراک و خیابان ولایت ۴ واقع شده است. این دستگاه خودپرداز یکی از پنج خودپرداز در محله شهرک شهید بهشتی فاز یک اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند موزه سنگ و گوهر جهان بین و بازارچه و همچنین نانوایی سنگک، سالن زیبایی پرنسا، دبیرستان دوره اول فرهنگیان مهدیه، شرکت شعله افروز شراء و کانون فرهنگی اجتماعی بانوان قرار گرفته است.
سایر دستگاه‌های خودپرداز که در محدوده خودپرداز بانک دی واقع شده‌اند:

 • خودپرداز بانک سینا
  خیبر، بین پارکینگ 1 و اطلسی 3
 • خودپرداز بانک سپه
  بلوار شهیدان رجایی - هپکو، بیژن جلالی، قیام، بین ناصر رفیعی و لاله 1
 • خودپرداز بانک رفاه
  خیبر، بین پارکینگ 1 و بنفشه 2
 • خودپرداز ملت
  میلاد، نگین، عقیق 2، نگین 6
 • خودپرداز بانک کشاورزی
  بلوار شهیدان رجایی - هپکو، بین نگهبان و هادی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط Ehsan (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی خودپرداز بانک دی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد خودپرداز بانک دی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه خودپرداز بانک دی ندارد.
  neshan logo