info
عکس ایستگاه اتوبوس میدان صیاد شیرازی
category

ایستگاه اتوبوس میدان صیاد شیرازی محله طراوت، یزد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس میدان صیاد شیرازی

ایستگاه اتوبوس میدان صیاد شیرازی (ایستگاه اتوبوس) در محله طراوت یزد و بلوار صیاد شیرازی واقع شده است. این ایستگاه یکی از سه ایستگاه اتوبوس در محله طراوت یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی رستوران برگ سبز، پرده ایده آل، سوپر مارکت فرهنگ 1، سالن ورزشی گلستان و دانشگاه علمی کاربردی جواد الائمه قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس میدان صیاد شیرازی یزد

ایستگاه اتوبوس میدان صیاد شیرازی یزد را می‌توانید در شهر یزد، محله طراوت پیدا کنید. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار صیاد شیرازی می‌باشد. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس میدان صیاد شیرازی یزد عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از یزد دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس میدان صیاد شیرازی یزد مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده میدان صیاد شیرازی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس خیابان تندگویان
  بلوار شهیدان اشرف
 • ایستگاه اتوبوس مجتمع مسکونی
  بلوار شهیدان اشرف، امامت، بلوار صیاد شیرازی
 • ایستگاه اتوبوس مرکز شهر
  بلوار شهیدان اشرف، بین شاهد و خیابان پژوهش
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس میدان صیاد شیرازی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس میدان صیاد شیرازی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس میدان صیاد شیرازی ندارد.
  neshan logo