info
عکس پاساژ ملت
category

پاساژ ملت محله کوشش، مشهد

بازار و مرکز خرید
4.3
3 رای

درباره‌ی پاساژ ملت

پاساژ ملت (بازار و مرکز خرید) در محله کوشش مشهد و خیابان امام رضا واقع شده است. این مجتمع یکی از دو بازار و مرکز خرید در محله کوشش مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند موزه فرش هتل قصرطلایی و پاساژ بابائیان و همچنین هتل قصر طلایی مشهد، رستوران دیدار، پیتزا ترنج، زائرسرای دریادلان کرمان و مدرسه متوسطه دوره دوم رهروان شهید برونسی قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این مجتمع به ایستگاه مترو بسیج، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
سایر مراکز خرید که در محدوده پاساژ ملت واقع شده‌اند:

 • مجموعه ظرفکو
  مصباح یزدی، مصباح یزدی 15
 • مرکز خرید
  امام رضا، امام رضا 37
 • پاساژ بابائیان
  (5.0)
  امام رضا، بین امام رضا 26 و 28
 • توس واشر
  (5.0)
  بلوار جمهوری اسلامی، بین بلوار کوشش و جمهوری اسلامی 12
 • مجتمع تجاری مشهد
  (5.0)
  مصباح یزدی، مصباح یزدی 4
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط یا قائم آل محمد (عج) (شهریار سطح ۱۱ نشان) در تاریخ چهارشنبه 11 بهمن ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی پاساژ ملت اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 11 بهمن ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد پاساژ ملت در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه پاساژ ملت ندارد.
  neshan logo