info
عکس ایستگاه اتوبوس بهشت
category

ایستگاه اتوبوس بهشت محله خاک سفید - گلشن، تهران

ایستگاه اتوبوس
3.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس بهشت

ایستگاه اتوبوس بهشت (ایستگاه اتوبوس) در محله خاک سفید - گلشن تهران و بلوار زهدی واقع شده است. این ایستگاه یکی از دوازده ایستگاه اتوبوس در محله خاک سفید - گلشن تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی فروشگاه لوازم آشپزخانه مدرن و همچنین میدان رهبر، میکرون سرویس، فست فود بهشت، آتلیه عکاسی کلبه شرق و کاغذ دیواری قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس بهشت تهران

در شهر تهران، محله خاک سفید - گلشن ، ایستگاه اتوبوس بهشت تهران قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس بزرگراه شهید زین الدین، زهدی، یکم، بین شهید نوروزی و امیر می‌باشد. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس بهشت تهران عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف تهران بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس بهشت تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده بهشت واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس زهدی
  زین الدین، بین زهدی و انقلاب
 • ایستگاه اتوبوس انقلاب
  زین الدین، بین رجایی و زهدی
 • ایستگاه اتوبوس دانشگاه خواجه نصیر
  زین الدین، دانشگاه
 • ایستگاه اتوبوس مسجد امام علی
  زین الدین
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس بهشت اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس بهشت در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس بهشت ندارد.
  location استان تهران، تهران، بزرگراه شهید زین الدین، زهدی، یکم، بین شهید نوروزی و امیر
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo