info
عکس مسجد سجادیهعکس مسجد سجادیه
category

مسجد سجادیه محله بالا خیابان، مشهد

مسجد

درباره‌ی مسجد سجادیه

مسجد سجادیه (مسجد) در محله بالا خیابان مشهد و خیابان آیت الله بهجت، بهجت 1 واقع شده است. این مکان یکی از یازده مسجد در محله بالا خیابان مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی کودکان، موزه نادری و بازار بزرگ مرکزی فاز 1 و همچنین مطعم لیالی لبنان، هتل الغدیر مشهد، رستوران الزهرا، موسسه محصولات مذهبی صافات و مسجد و حسینیه کرامت قرار گرفته است.
سایر مسجدهای که در محدوده مسجد سجادیه واقع شده‌اند:

 • مسجد
  طبرسی، طبرسی 11
 • مسجد یدالله
  شهید محسن کاشانی، کاشانی 55، بین یدالله 2 و 4
 • مسجد بهشهری های مقیم مشهد
  طبرسی، طبرسی 2، حوض امیر
 • حسینیه دهاقانی ها
  آیت الله شیرازی (بالا خیابان)، شیرازی 18
 • مسجد
  آیت الله بهجت، بهجت 11
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۱ نشان) در تاریخ پنجشنبه 04 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی مسجد سجادیه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 04 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد مسجد سجادیه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه مسجد سجادیه ندارد.
  neshan logo