info
عکس ایستگاه اتوبوس شهید اندرزگو
category

ایستگاه اتوبوس شهید اندرزگو یزد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس شهید اندرزگو

ایستگاه اتوبوس شهید اندرزگو (ایستگاه اتوبوس) در یزد و خیابان امام خمینی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی باغ ریحان، خشکشویی چروک ، فرش و موکت مدرس، سالن ورزشی مدرس و نانوایی تنوری قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس شهید اندرزگو یزد

آدرس ایستگاه اتوبوس شهید اندرزگو یزد، شهر یزد، محله محله اکرمیه است. این ایستگاه اتوبوس در بلوار آیت الله مدرس، امام خمینی قرار گرفته است. ایستگاه اتوبوس شهید اندرزگو یزد محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف یزد می‌برند. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی سرویس یزد قرار دارد.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس شهید اندرزگو یزد مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده شهید اندرزگو واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس بانک مهر
  بلوار امام حسین، قمر بنی هاشم، کرامت
 • ایستگاه اتوبوس مجتمع مانا
  بلوار آیت الله مدرس، بلوار شهید محمدخانی، یاسین
 • ایستگاه اتوبوس چهارراه مهدی آباد
  صحرا، بین صحرا 19 و 21
 • ایستگاه اتوبوس میدان نماز
  بلوار صحرا، صحرا 36، معراج
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس شهید اندرزگو اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس شهید اندرزگو در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس شهید اندرزگو ندارد.
  neshan logo