info
عکس ایستگاه اتوبوس مجتمع الماس
category

ایستگاه اتوبوس مجتمع الماس محله راه آهن، اراک

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مجتمع الماس

ایستگاه اتوبوس مجتمع الماس (ایستگاه اتوبوس) در محله راه آهن اراک و خیابان بهداری واقع شده است. این ایستگاه یکی از سه ایستگاه اتوبوس در محله راه آهن اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان امیرکبیر (بیمارستان راه آهن) و ساختمان قائم مقام و همچنین دبیرستان حاج حسین ترابی، مجتمع مسکونی آتی تاو، سوپر مارکت ارسلان، میوه فروشی سپهری و خودپرداز بانک سامان قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مجتمع الماس اراک

در شهر اراک، محله شهرک ولیعصر ، ایستگاه اتوبوس مجتمع الماس اراک قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در بلوار شهید شیرودی، آقاخانی، بهداری، بین میدان پزشک و حسین ساعت قرار گرفته است. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس مجتمع الماس اراک عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف اراک بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی آژانس موعود قرار گرفته است.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس مجتمع الماس اراک مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مجتمع الماس واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس کوچه ایثار
  شریعتی، بعثت، بین محبی و ایثار
 • ایستگاه اتوبوس تامین اجتماعی
  پل شهر صنعتی، 15 خرداد
 • ایستگاه اتوبوس خیابان لادن
  میخک، بین پارکینگ گمرک و پارکینگ 8
 • ایستگاه اتوبوس میدان نظم آباد
  جهان پناه، میدان شهدای نظم آباد
 • ایستگاه اتوبوس گلگون 3
  جهان پناه، گلگون 1
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار چهارشنبه 17 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مجتمع الماس اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 17 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مجتمع الماس در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مجتمع الماس ندارد.
  location استان مرکزی، اراک، بلوار شهید شیرودی، آقاخانی، بهداری، بین میدان پزشک و حسین ساعت
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo