info
عکس ایستگاه اتوبوس سه راه ارج
category

ایستگاه اتوبوس سه راه ارج محله شهرک آزادی، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس سه راه ارج

ایستگاه اتوبوس سه راه ارج (ایستگاه اتوبوس) در محله شهرک آزادی تهران و خیابان کنارگذر لشگری واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و یک ایستگاه اتوبوس در محله شهرک آزادی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی شهر لوازم خانگی و همچنین شهر لوازم خانگی، شرکت تحقیق طراحی و تولید موتور ایران خودرو، نمایندگی 1707 کرمان موتور - مشایخ خودرو، پارکینگ شهر فرش و تراک برگر قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس سه راه ارج تهران

آدرس ایستگاه اتوبوس سه راه ارج تهران، شهر تهران، محله شهرک آزادی است. این ایستگاه اتوبوس در لشگری قرار دارد. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس سه راه ارج تهران عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از تهران دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی سرویس پیام قرار دارد.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس سه راه ارج تهران و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده سه راه ارج واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس قباد
  لاله، بین نفت و بدخشان
 • ایستگاه اتوبوس فاطمیه مسجد
  ولیعصر، نبی اکرم
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار جمعه 03 فروردین ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس سه راه ارج اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: جمعه 03 فروردین ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس سه راه ارج در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس سه راه ارج ندارد.
  neshan logo