info
عکس ایستگاه اتوبوس دانشگاه فردوسی
category

ایستگاه اتوبوس دانشگاه فردوسی محله دانشگاه، مشهد

ایستگاه اتوبوس

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس دانشگاه فردوسی

ایستگاه اتوبوس دانشگاه فردوسی (ایستگاه اتوبوس) در محله دانشگاه مشهد و کنارگذر بزرگراه کلانتری واقع شده است. این ایستگاه یکی از دوازده ایستگاه اتوبوس در محله دانشگاه مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی درب شرقی دانشگاه فردوسی مشهد، ایستگاه اتوبوس میدان آزادی، ایستگاه دوچرخه، پارکینگ درب شرقی و تریا دانشکده داروسازی قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو آزادی، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس دانشگاه فردوسی مشهد

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر مشهد، ایستگاه اتوبوس دانشگاه فردوسی مشهد است که در محله دانشگاه قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس بزرگراه شهید کلانتری است. ایستگاه اتوبوس دانشگاه فردوسی مشهد محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف مشهد می‌برند. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو آزادی قرار گرفته است.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس دانشگاه فردوسی مشهد، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.
نظرات کاربران در مورد ایستگاه اتوبوس دانشگاه فردوسی

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  کاربر نشان
  چهارشنبه 13 دی ماه 1402

  ایستگاه ننوشته ک چه خطایی میره


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده دانشگاه فردوسی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس نوفل لوشاتو 26
  بزرگراه شهید کلانتری، رضوی 19، نوفل 26 - کلانتری 17
 • ایستگاه اتوبوس بزرگمهر 2
  بلوار ملک آباد، بزرگمهر جنوبی، بین بزرگمهر 1 و 3
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار چهارشنبه 30 خرداد ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس دانشگاه فردوسی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 30 خرداد ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس دانشگاه فردوسی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس دانشگاه فردوسی ندارد.
  neshan logo