info
عکس ایستگاه اتوبوس آموزش فیزیکی
category

ایستگاه اتوبوس آموزش فیزیکی محله اکبر آباد، یزد

ایستگاه اتوبوس
4.5
2 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس آموزش فیزیکی

ایستگاه اتوبوس آموزش فیزیکی (ایستگاه اتوبوس) در محله اکبر آباد یزد و بلوار امام جعفر صادق واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست ایستگاه اتوبوس در محله اکبر آباد یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان دکتر مجیبیان و مهدی و همچنین رستوران شاه مردان، آسیاب‌ سنگی‌ قدیمی گذر مزاری ها، پرده قصر رومنس، آشپزخانه و بیرون بر زعفران و فروشگاه تجدد قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس آموزش فیزیکی یزد

ایستگاه اتوبوس آموزش فیزیکی یزد را می‌توانید در شهر یزد، محله اکبر آباد پیدا کنید. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار امام جعفر صادق، بین پرستو و آیت الله کاشانی می‌باشد. ایستگاه اتوبوس آموزش فیزیکی یزد محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف یزد می‌برند. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده آموزش فیزیکی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس شهید مزیدی
  مسکن، بین رهبر و دهم
 • ایستگاه اتوبوس پارک هفت تیر
  آیت الله کاشانی، بین لاله و شهید حسینعلی گل
 • ایستگاه اتوبوس بصیر
  آیت الله کاشانی، بلوار امام جعفر صادق
 • ایستگاه اتوبوس مرکز سلامت
  مسکن، بین جابربن حیان و ارغوانی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار یکشنبه 19 فروردین ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس آموزش فیزیکی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: یکشنبه 19 فروردین ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس آموزش فیزیکی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس آموزش فیزیکی ندارد.
  neshan logo