info
عکس ایستگاه اتوبوس کوچه مشیری
category

ایستگاه اتوبوس کوچه مشیری محله کسنویه، یزد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس کوچه مشیری

ایستگاه اتوبوس کوچه مشیری (ایستگاه اتوبوس) در محله کسنویه یزد و خیابان انقلاب واقع شده است. این ایستگاه یکی از دوازده ایستگاه اتوبوس در محله کسنویه یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید تندیس و همچنین مسجد حضرت ابوالفضل (ع)، حسینه سید محمد آقا (هیات رزمندگان اسلام)، فروشگاه یزد سوار، سوپر مارکت ایلیا و آپاراتی مهدی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس کوچه مشیری یزد

در شهر یزد، محله کسنویه ، ایستگاه اتوبوس کوچه مشیری یزد قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در انقلاب، بین روشن و انقلاب 74 قرار دارد. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس کوچه مشیری یزد عبور می‌کنند، به نقاط مختلف یزد بروید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی بیسیم 1833 و 1824 میهن قرار دارد.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس کوچه مشیری یزد، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده کوچه مشیری واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس بانک ملی
  بلوار جمهوری اسلامی
 • ایستگاه اتوبوس محله کسنویه
  خیابان انقلاب، نرسیده به کوچه سید محمود نیک خواه
 • ایستگاه اتوبوس سیدالشهدا
  بلوار مطهری، غربی مطهری
 • ایستگاه اتوبوس باباطاهر
  بلوار رضا پاکنژاد، بین بیست و دو متری دانش و یزدباف
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس کوچه مشیری اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس کوچه مشیری در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس کوچه مشیری ندارد.
  neshan logo