info
عکس کافه پترو
category

کافه پترو محله حسینیه ارشاد - قبا، تهران

درباره‌ی کافه پترو

کافه پترو (کافی‌شاپ) در محله حسینیه ارشاد - قبا تهران و خیابان زرین واقع شده است. این کافی‌شاپ یکی از بیست و پنج کافی‌شاپ در محله حسینیه ارشاد - قبا تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند فور فان سنتر، بیمارستان فوق تخصصی کودکان دکتر مفید و مجتمع تجاری نگین ظفر و همچنین مرکز خرید میرداماد، پمپ بنزین مینا (شریعتی)، دکتر مونا نوروزی متخصص دندانپزشک ترمیمی دندانپزشک زیبایی، فست فود تیمو و دکتر محمد روشنی قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این کافی‌شاپ به ایستگاه مترو دکتر شریعتی، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، تلفن و آدرس کافی شاپ کافه پترو تهران

کافی شاپ کافه پترو تهران در شهر تهران قرار دارد. این کافی شاپ در آدرس دقیق استان تهران، تهران، شریعتی، زرین قرار دارد. برای به دست آوردن هرگونه اطلاعات در مورد کافی شاپ کافه پترو تهران می‌توانید با شماره تلفن آن 02122844924 تماس بگیرید.

کافی شاپ کافه پترو تهران یکی از کافی ‌شاپ‌های خوب در شهر تهران است. در اطراف این کافی شاپ، فست فودها، رستوران‌ها و کافی ‌شاپ‌های دیگری مانند رستوران و چلوکبابی مسلم، رستوران شاندیز جردن و اغذیه نشاط - شعبه مرکزی قرار دارند.

چطور به کافی شاپ کافه پترو تهران برویم؟

اگر می‌خواهید با استفاده از وسایل حمل‌ونقل عمومی به کافی شاپ کافه پترو تهران بروید، خوب است بدانید که این مکان در نزدیکی ایستگاه اتوبوس ضرابخانه قرار دارد. ایستگاه مترو دکتر شریعتی هم در نزدیکی این کافی شاپ قرار دارد. اپلیکیشن نشان در انتخاب بهترین مسیر برای رسیدن به کافی شاپ کافه پترو تهران به شما کمک می‌کند. علاوه بر مسیریابی، شما می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان اطلاعات دیگری هم در مورد این مکان به دست آورید. از جمله اطلاعاتی که در اپلیکیشن نشان می‌توانید ببینید، آدرس دقیق، شماره تلفن، آدرس وب‌سایت و اینستاگرام، ساعت کاری، مسیریابی با اتوبوس یا مترو و نظر دیگر کاربران در مورد این کافی شاپ است.

در ادامه، شما می‌توانید تصاویر کافی شاپ کافه پترو تهران و ایستگاه‌هایی که در نزدیکی آن هستند را ببینید. به یاد داشته باشید اگر به این کافی شاپ مراجعه کردید، حتماً نظر خودتان را برای ما کامنت بگذارید.

سایر کافی‌شاپ‌های که در محدوده کافه پترو واقع شده‌اند:

 • کافه تندیر
  شریعتی، یخچال، بین آینه و شیدایی
 • کافه لوندر
  شریعتی، یخچال، بین آینه و آبشار
 • کافه شکم گرد
  پاسداران، دشتستان پنجم، بردیا
 • قهوه سام
  شریعتی، بین یخچال و بصیری
 • کافه گلکسی
  شریعتی، بین ویرا و کامیار
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی کافه پترو اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد کافه پترو در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه کافه پترو ندارد.
  neshan logo