info
عکس ایستگاه اتوبوس کلنیک امیر
category

ایستگاه اتوبوس کلنیک امیر محله شرکت نفت، یزد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس کلنیک امیر

ایستگاه اتوبوس کلنیک امیر (ایستگاه اتوبوس) در محله شرکت نفت یزد و خیابان هفده شهریور واقع شده است. این ایستگاه یکی از یازده ایستگاه اتوبوس در محله شرکت نفت یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی لوازم کوهنوردی و شکار کوهستان و همچنین ویدئو کلوپ فرشته، کاریابی استخدام یزد، گالری پوشاک لنا سنتر، درمانگاه حضرت امیر و شیرینی ولیعصر قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس کلنیک امیر یزد

ایستگاه اتوبوس کلنیک امیر یزد را می‌توانید در شهر یزد، محله شرکت نفت پیدا کنید. این ایستگاه اتوبوس در شهید خلیل حسن بیگی، 17 شهریور، بین ابوالفضلی و رسالت قرار دارد. برای دسترسی به نقاط مختلف یزد، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس کلنیک امیر یزد عبور می‌کنند، استفاده کنید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس کلنیک امیر یزد و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده کلنیک امیر واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس میدان صنعت
  آزادگان، 31 آزادگان
 • ایستگاه اتوبوس هواشناسی
  آزادگان، بین 20 آزادگان و 18/1 شهید محمدرضا اشرف پور
 • ایستگاه اتوبوس بلوار امام
  بلوار ولیعصر، 17 شهریور، نرسیده به ولیعصر 2
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس کلنیک امیر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس کلنیک امیر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس کلنیک امیر ندارد.
  neshan logo