info
عکس ایستگاه اتوبوس فارغ التحصیلان 5
category

ایستگاه اتوبوس فارغ التحصیلان 5 محله فارغ التحصیلان، مشهد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس فارغ التحصیلان 5

ایستگاه اتوبوس فارغ التحصیلان 5 (ایستگاه اتوبوس) در محله فارغ التحصیلان مشهد و بلوار فارغ التحصیلان واقع شده است. این ایستگاه یکی از پانزده ایستگاه اتوبوس در محله فارغ التحصیلان مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز آموزشی و رفاهی فرهنگیان (خانه معلم)، گراناز، کافه باقلوا یئنی، آبمیوه 21 و پیتزا 2 × 2 قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس فارغ التحصیلان 5 مشهد

ایستگاه اتوبوس فارغ التحصیلان 5 مشهد را می‌توانید در شهر مشهد، محله فارغ التحصیلان پیدا کنید. این ایستگاه اتوبوس در بلوار فارغ التحصیلان، بین فارغ التحصیلان 3 و 5 قرار گرفته است. ایستگاه اتوبوس فارغ التحصیلان 5 مشهد محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف مشهد می‌برند. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی ایستگاه مترو اقبال لاهوری قرار دارد. تاکسی تلفنی دادگرسیر هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس فارغ التحصیلان 5 مشهد و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده فارغ التحصیلان 5 واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس معلم 83
  بلوار معلم، بلوار استاد فرشچیان
 • ایستگاه اتوبوس فارغ التحصیلان 18
  بلوار فارغ التحصیلان، بین فارغ التحصیلان 18 و 20
 • ایستگاه اتوبوس فارغ التحصیلان 6
  بلوار فارغ التحصیلان، بین فارغ التحصیلان 6 و 8
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 21 خرداد ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس فارغ التحصیلان 5 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 21 خرداد ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس فارغ التحصیلان 5 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس فارغ التحصیلان 5 ندارد.
  neshan logo