info
عکس ایستگاه اتوبوس ولیعصر
category

ایستگاه اتوبوس ولیعصر محله جهاد، رشت

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس ولیعصر

ایستگاه اتوبوس ولیعصر (ایستگاه اتوبوس) در محله جهاد رشت و خیابان بعثت واقع شده است. این ایستگاه یکی از پنج ایستگاه اتوبوس در محله جهاد رشت می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید ستایش و همچنین نمایندگی ال جی LG صبح خیز، مجتمع نان امام حسین، فروشگاه لوازم بهداشتی ساختمان شیرسنگی، کلوچه پزی گلی نژاد شعبه دوم و باشگاه پویا صالحی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس ولیعصر رشت

ایستگاه اتوبوس ولیعصر رشت یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر رشت است که در محله جهاد قرار گرفته است. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به بلوار شهید قلی پور، بعثت بروید. برای دسترسی به نقاط مختلف رشت، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس ولیعصر رشت عبور می‌کنند، استفاده کنید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

همچنین تاکسی تلفنی سفیر را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس ولیعصر رشت و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده ولیعصر واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس میدان جهاد
  بلوار شهدای گمنام، بین علوم پزشکی و میدان جهاد و مقاومت
 • ایستگاه اتوبوس اعلایی
  بلوار معلم، اعلایی، بین سعادت و شهید کولیوند
 • ایستگاه اتوبوس بانک صادرات
  بلوار شمسی پور، شهید کولیوند، بین اعلایی و شریعتی
 • ایستگاه اتوبوس مسجد هاشمی
  بلوار شمسی پور، سیزده آبان، بین سیزده آبان 2 و شهدای مسجد هاشمی
 • ایستگاه اتوبوس 13 آبان
  بلوار شهید قلی پور، سیزده آبان، بین سیزده آبان 19 و 21
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس ولیعصر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس ولیعصر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس ولیعصر ندارد.
  neshan logo