info
عکس ایستگاه اتوبوس مسجد هاشمی
category

ایستگاه اتوبوس مسجد هاشمی محله جهاد، رشت

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مسجد هاشمی

ایستگاه اتوبوس مسجد هاشمی (ایستگاه اتوبوس) در محله جهاد رشت و خیابان سیزده آبان واقع شده است. این ایستگاه یکی از پنج ایستگاه اتوبوس در محله جهاد رشت می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز کاردرمانی و گفتاردرمانی رشد، رستوران گردشگری ریژان، فروشگاه لوازم خانگی برادران میرداودی، پیتزا بابا بزرگ و مشاورین املاک پیمان قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مسجد هاشمی رشت

ایستگاه اتوبوس مسجد هاشمی رشت در شهر رشت، محله علی اباد و قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در بلوار شمسی پور، سیزده آبان، بین سیزده آبان 2 و شهدای مسجد هاشمی واقع شده است. ایستگاه اتوبوس مسجد هاشمی رشت محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف رشت می‌برند. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس کاروان واقع شده است.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس مسجد هاشمی رشت، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مسجد هاشمی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس صفاری
  بلوار 8 دی، بین صفاری و اصالت
 • ایستگاه اتوبوس رجایی 18
  بلوار حبیب زاده، بلوار شهید رجایی
 • ایستگاه اتوبوس مسجد سپاه
  بلوار شهدای گمنام، بلوار خوش خلقت، 64
 • ایستگاه اتوبوس مسجد موسی ابن جعفر
  بلوار حبیب زاده، بلوار شهید رجایی
 • ایستگاه اتوبوس بوستان میثم
  بلوار شهید رجایی، بلوار خوش خلقت، بین مجید و حامد 59
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مسجد هاشمی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مسجد هاشمی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مسجد هاشمی ندارد.
  location استان گیلان، رشت، بلوار شمسی پور، سیزده آبان، بین سیزده آبان 2 و شهدای مسجد هاشمی
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo