info
عکس سیستمهای تهویه مطبوع حمیدی ال جی
category

سیستمهای تهویه مطبوع حمیدی ال جی محله بهشت، مشهد

فروشگاه لوازم الکترونیک
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی سیستمهای تهویه مطبوع حمیدی ال جی

سیستمهای تهویه مطبوع حمیدی ال جی (فروشگاه لوازم الکترونیک) در محله بهشت مشهد و خیابان ابن سینا واقع شده است. این فروشگاه یکی از هفده فروشگاه لوازم الکترونیک در محله بهشت مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازار دانشگاه و همچنین قنادی نسیم لبنان، دندان پزشکی دکتر علیرضا شبستری، پردیس کتاب، جهاد دانشگاهی مشهد (مجتمع آموزشی شریعتی) و دی اچ ال اکسپرس (DHL) قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این فروشگاه به ایستگاه مترو شریعتی، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

درباره فروشگاه سیستمهای تهویه مطبوع حمیدی ال جی مشهد

آدرس فروشگاه سیستمهای تهویه مطبوع حمیدی ال جی مشهد، شهر مشهد، محله بهشت و است. شما می‌توانید از طریق شماره تلفن 05138481211 با این فروشگاه تماس بگیرید. فروشگاه سیستمهای تهویه مطبوع حمیدی ال جی مشهد یکی از فروشگاه‌های خوب محله بهشت به شمار می‌رود. شیوا امواج، گالری پاسارگاد و شرکت مهندسی آیلین الکترونیک از جمله فروشگاه‌های دیگری هستند که در این محدوده قرار دارند.

چطور به فروشگاه سیستمهای تهویه مطبوع حمیدی ال جی مشهد برویم؟

برای پیدا کردن بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه سیستمهای تهویه مطبوع حمیدی ال جی مشهد می‌توانید از مسیریاب نشان استفاده کنید. اگر برای کمک به کاهش آلودگی هوا قصد دارید از وسایل حمل‌ونقل عمومی استفاده کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس بیمارستان بنت الهدی قرار دارد. اگر می‌خواهید با استفاده از مترو به این فروشگاه بروید، می‌توانید در ایستگاه مترو قائم که نزدیک به فروشگاه سیستمهای تهویه مطبوع حمیدی ال جی مشهد است، پیاده شوید. شما می‌توانید برای مسیریابی پیاده و پیدا کردن مسیر دقیق اتوبوس یا مترو از اپلیکیشن نشان کمک گرفته و نظرات دیگر کاربران را در مورد این مکان ببینید.

درصورتیکه شما هم به فروشگاه سیستمهای تهویه مطبوع حمیدی ال جی مشهد مراجعه کردید، حتماً نظرتان را در قسمت کامنت با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید. تصاویر مربوط به فروشگاه سیستمهای تهویه مطبوع حمیدی ال جی مشهد را از طریق گزینه "افزودن تصویر به این مکان" با ما به اشتراک بگذارید.

سایر فروشگاه‌های لوازم برقی و الکترونیکی که در محدوده سیستمهای تهویه مطبوع حمیدی ال جی واقع شده‌اند:

 • شیوا امواج
  صاحب الزمان، بین صاحب الزمان 13 و میدان صاحب الزمان
 • گالری پاسارگاد
  سناباد، سنائی، بین سنائی1 و 4
 • شرکت مهندسی آیلین الکترونیک
  سناباد، سنائی
 • امنیت سازان، نمایندگی سازگار، دوربین آلباترون
  صاحب الزمان، منوچهری
 • شرکت فنی مهندسی تجهیز تراشه
  سناباد، سنائی
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط مخی (شهریار سطح ۴ نشان) در تاریخ یکشنبه 26 فروردین ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی سیستمهای تهویه مطبوع حمیدی ال جی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: یکشنبه 26 فروردین ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد سیستمهای تهویه مطبوع حمیدی ال جی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه سیستمهای تهویه مطبوع حمیدی ال جی ندارد.
  location استان خراسان رضوی، مشهد، ابن سینا، بین ابن سینا 4 و 2/3
  clock - مشاهده ساعات کاری

  ساعت کاری سیستمهای تهویه مطبوع حمیدی ال جی

  شنبه 08:00 تا 21:00
  یک‌شنبه 08:00 تا 21:00
  دوشنبه 08:00 تا 21:00
  سه‌شنبه 08:00 تا 21:00
  چهارشنبه 08:00 تا 21:00
  پنج‌شنبه 08:00 تا 21:00
  جمعه 08:00 تا 21:00
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo