info
عکس بازار دانشگاهعکس بازار دانشگاه
category

بازار دانشگاه محله بهشت، مشهد

بازار و مرکز خرید
4.3
4 رای

درباره‌ی بازار دانشگاه

بازار دانشگاه (بازار و مرکز خرید) در محله بهشت مشهد و خیابان دانشگاه واقع شده است. این مجتمع یکی از پنج بازار و مرکز خرید در محله بهشت مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان شمس الشموس (550 ارتش) و مجتمع تجاری زیست خاور و همچنین تالار ابن سینا، پایگاه اهدا خون امام رضا (ع)، قنادی طباطبائی، پلی کلینیک نیرو انتظامی امام سجاد و دکتر محمدحسن جوکار قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این مجتمع یکی از مراکز خرید خوب این منطقه می‌باشد. با توجه به نزدیکی این مجتمع به ایستگاه مترو شریعتی، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
سایر مراکز خرید که در محدوده بازار دانشگاه واقع شده‌اند:

 • مرکز خرید موبایل پارت
  بلوار احمدآباد، بین پاستور و قائم
 • پاساژ بهارستان
  (5.0)
  چمران، جنت، جنت 6
 • مرکز خرید تیرگان
  (5.0)
  کوهسنگی، کوهسنگی 8
 • بازارچه موبایل بهشت
  (3.0)
  بلوار احمدآباد، بین احمدآباد 1 و بهشت
 • مرکز خرید اکسیر
  (3.7)
  کوهسنگی، کوهسنگی 4
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ دوشنبه 03 اردیبهشت ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی بازار دانشگاه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 03 اردیبهشت ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد بازار دانشگاه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه بازار دانشگاه ندارد.
  neshan logo