عکس ایستگاه اتوبوس خیابان آوینی
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس خیابان آوینی (محله پردیس دانشگاه یزد، یزد)

ایستگاه اتوبوس
استان یزد یزد استان یزد، یزد، خیابان استاد احمد آرام، خیابان منتظر فرج، بین آوینی و مجدالعلما

موقعیت ایستگاه اتوبوس خیابان آوینی در محله پردیس دانشگاه یزد یزد را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس خیابان آوینی (ایستگاه اتوبوس) در محله پردیس دانشگاه یزد یزد و خیابان منتظر فرج واقع شده است. این ایستگاه یکی از سیزده ایستگاه اتوبوس در محله پردیس دانشگاه یزد یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بُنلاد(هاپر مبل تهران)شعبه 2 و همچنین پیتزا فروتن شعبه صفاییه، رستوران شهریار، باشگاه بیلیارد فرامرز، مزون مجلل و ایستگاه اتوبوس پارک پرستار قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس خیابان آوینی

آدرس ایستگاه اتوبوس خیابان آوینی، شهر یزد، محله پردیس دانشگاه یزد خیابان منتظر فرج است. این ایستگاه اتوبوس در خیابان استاد احمد آرام، خیابان منتظر فرج، بین آوینی و مجدالعلما واقع شده است. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس خیابان آوینی عبور می‌کنند، به نقاط مختلف یزد بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس خیابان آوینی مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان یزد، یزد، خیابان استاد احمد آرام، خیابان منتظر فرج، بین آوینی و مجدالعلما


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده خیابان آوینی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس میدان طوبی
  خاتمی، طوبی شرقی، طوبی شرقی 2، فرهنگ
 • ایستگاه اتوبوس دبیرستان 8 شهریور
  بلواردانشگاه، بین یاس و ملّاصدرا
 • ایستگاه اتوبوس 24 متری ملاصدرا
  بلواردانشگاه، ملّاصدرا، بین اول ملاصدرا و سوم ملاصدرا
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 22 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس خیابان آوینی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 22 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس خیابان آوینی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس خیابان آوینی ندارد.
  neshan logo