info
عکس ایستگاه اتوبوس خیابان آوینی
category

ایستگاه اتوبوس خیابان آوینی محله پردیس دانشگاه یزد، یزد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس خیابان آوینی

ایستگاه اتوبوس خیابان آوینی (ایستگاه اتوبوس) در محله پردیس دانشگاه یزد یزد و خیابان منتظر فرج واقع شده است. این ایستگاه یکی از هشت ایستگاه اتوبوس در محله پردیس دانشگاه یزد یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پیتزا فروتن شعبه صفاییه، رستوران شهریار، باشگاه بیلیارد فرامرز، کافه رستوران دا و مزون مجلل قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس خیابان آوینی یزد

آدرس ایستگاه اتوبوس خیابان آوینی یزد، شهر یزد، محله پردیس دانشگاه یزد است. این ایستگاه اتوبوس در استاد احمد آرام، منتظر فرج، بین آوینی و مجدالعلما واقع شده است. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس خیابان آوینی یزد عبور می‌کنند، به نقاط مختلف یزد بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس خیابان آوینی یزد مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده خیابان آوینی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس میدان طوبی
  خاتمی، طوبی شرقی، طوبی شرقی 2، فرهنگ
 • ایستگاه اتوبوس دبیرستان 8 شهریور
  بلواردانشگاه، بین یاس و ملاصدرا
 • ایستگاه اتوبوس 24 متری ملاصدرا
  بلواردانشگاه، ملّاصدرا، بین ملاصدرا 1 و 3
 • ایستگاه اتوبوس چهارراه پژوهش
  خیابان پژوهش، بعد از میدان کتاب
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس خیابان آوینی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس خیابان آوینی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس خیابان آوینی ندارد.
  neshan logo