info
عکس ایستگاه اتوبوس حمام 113و123
category

ایستگاه اتوبوس حمام 113و123 محله منجم، تبریز

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس حمام 113و123

ایستگاه اتوبوس حمام 113و123 (ایستگاه اتوبوس) در محله منجم تبریز و خیابان بهار واقع شده است. این ایستگاه یکی از سیزده ایستگاه اتوبوس در محله منجم تبریز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی باشگاه هالا مرکزی، خدمات برش و حکاکی لیزری مبین، تست موتور مسعود، پیرایش سان و خدمات فنی جواد تعمیر لوازم خانگی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس حمام 113و123 تبریز

ایستگاه اتوبوس حمام 113و123 تبریز یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تبریز است که در محله منجم قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس بهار، بین حاج اسماعیل و شهید تبریزی می‌باشد. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس حمام 113و123 تبریز عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف تبریز بروید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی تلفنی بهار واقع شده است.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس حمام 113و123 تبریز مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده حمام 113و123 واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس حمام زمزم()
  فلسطین، بین کاربالا و احتشام
 • ایستگاه اتوبوس چایکنار منطقه4
  بزرگراه چایکنار - آزادگان، سید حاج آقا
 • ایستگاه اتوبوس چهار راه گجیل
  فلسطین، بین فرتاش و توحید
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس حمام 113و123 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس حمام 113و123 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس حمام 113و123 ندارد.
  neshan logo