info
عکس ایستگاه اتوبوس چایکنار منطقه4
category

ایستگاه اتوبوس چایکنار منطقه4 تبریز

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس چایکنار منطقه4

ایستگاه اتوبوس چایکنار منطقه4 (ایستگاه اتوبوس) در تبریز و خیابان سید حاج آقا واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند مرکز آموزشی و درمانی چشم پزشکی علوی و کارتخوان آرتا و همچنین کافه رستوران پیانو، تعویض روغن رنجبر، کانون تاسیساتی آذرسیال، لاستیک فروشی کیوان مهر و مرکز فروش عسل نیکیتا قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس چایکنار منطقه4 تبریز

در شهر تبریز، ، ایستگاه اتوبوس چایکنار منطقه4 تبریز قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در بزرگراه چایکنار - آزادگان، سید حاج آقا قرار دارد. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس چایکنار منطقه4 تبریز عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از تبریز دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

تاکسی تلفنی ایفل هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده چایکنار منطقه4 واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس بالاحمام1
  شمس تبریزی، بین جمالی و حسینی
 • ایستگاه اتوبوس حمام 113و123
  بهار، بین حاج اسماعیل و شهید تبریزی
 • ایستگاه اتوبوس مسجد توحید
  توحید، بین ویجویه و شهید محمدرضا انباری
 • ایستگاه اتوبوس چهار راه گجیل
  فلسطین، بین فرتاش و توحید
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس چایکنار منطقه4 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس چایکنار منطقه4 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس چایکنار منطقه4 ندارد.
  neshan logo