info
عکس پوشاک و مانتو السانا
category

پوشاک و مانتو السانا محله شهید بهشتی، تهران

فروشگاه لباس

درباره‌ی پوشاک و مانتو السانا

پوشاک و مانتو السانا (فروشگاه لباس) در محله شهید بهشتی ری و بزرگراه شهید آوینی، بلوار شهید رجایی واقع شده است. این فروشگاه یکی از چهارده فروشگاه لباس در محله شهید بهشتی ری می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی ارین و بازار آرین و همچنین فروشگاه سیسمونی آقا بزرگ، ممفیس گالری، خانه و آشپزخانه ایران، فروشگاه لباس بارداری و شیردهی مامی پوش و فودکورت آرین قرار گرفته است.

درباره فروشگاه پوشاک و مانتو السانا تهران

فروشگاه پوشاک و مانتو السانا تهران در شهر تهران، محله شهید بهشتی، واقع شده است. شما می‌توانید از طریق شماره تلفن 09121396519 با این فروشگاه تماس بگیرید. فروشگاه پوشاک و مانتو السانا تهران یکی از فروشگاه‌های خوب محله شهید بهشتی است و مشتریان زیادی دارد. در محدوده این فروشگاه، فروشگاه‌های دیگری مانند پوشاک مدامیس، پوشاک یونیک و پوشاک نوبل قرار دارند.

چطور به فروشگاه پوشاک و مانتو السانا تهران برویم؟

مسیریاب نشان، بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه پوشاک و مانتو السانا تهران را به شما پیشنهاد می‌دهد. اگر می‌خواهید از حمل‌ونقل همگانی استفاده کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس ولی آباد قرار دارد. شما می‌توانید مسیریابی پیاده یا با اتوبوس و مترو را روی اپلیکییشن نشان ببینید و از نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان باخبر شوید.

اگر شما هم به فروشگاه پوشاک و مانتو السانا تهران مراجعه کردید، حتماً نظرتان را در قسمت کامنت با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید. می‌توانید در ادامه عکس‌هایی از این فروشگاه را ببینید. از طریق گزینه "افزودن تصویر به این مکان" تصاویر مربوط به فروشگاه پوشاک و مانتو السانا تهران را با ما به اشتراک بگذارید.

سایر فروشگاه‌های لباس که در محدوده پوشاک و مانتو السانا واقع شده‌اند:

 • پوشاک مدامیس
  بلوار شهید رجایی، بین شهدای ترانسفو و صاحب الزمان
 • پوشاک یونیک
  بلوار شهید رجایی، بین شهدای ترانسفو و صاحب الزمان
 • پوشاک نوبل
  بزرگراه شهید آوینی، بلوار شهید رجایی
 • پیکو گالری
  بزرگراه شهید آوینی، بلوار شهید رجایی
 • پوشاک الیزه
  (5.0)
  دکتر کریمان، جاده دولت آباد، ولیعصر، بین بنفشه و گلها
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط منظوری (شهریار سطح ۹ نشان) در تاریخ چهارشنبه 01 شهریور ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی پوشاک و مانتو السانا اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 01 شهریور ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد پوشاک و مانتو السانا در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه پوشاک و مانتو السانا ندارد.
  neshan logo