info
عکس ایستگاه اتوبوس ولی آباد
category

ایستگاه اتوبوس ولی آباد محله شهید بهشتی، ری

ایستگاه اتوبوس
5.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس ولی آباد

ایستگاه اتوبوس ولی آباد (ایستگاه اتوبوس) در محله شهید بهشتی ری و جاده دولت آباد واقع شده است. این ایستگاه یکی از هشت ایستگاه اتوبوس در محله شهید بهشتی ری می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی تاکسی سرویس بهرام، مسجد رضویه، نانوایی لواشی، گاز سوز خودرو و بازار روز و میوه تره بار عاصی تهرانی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس ولی آباد ری

ایستگاه اتوبوس ولی آباد ری را می‌توانید در شهر ری، محله شهید بهشتی پیدا کنید. آدرس این ایستگاه اتوبوس دکتر کریمان، جاده دولت آباد است. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس ولی آباد ری عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف ری بروید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی تاکسی لاله بهشتی قرار گرفته است.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس ولی آباد ری و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده ولی آباد واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس پارکینگ شهرری
  آستانه، بین برادران بغدادی و محراب
 • ایستگاه اتوبوس کانون بسیج
  دکتر کریمان، بین آستانه و شهدای شاملو
 • ایستگاه اتوبوس رفاه
  دکتر کریمان، بین رفاه و میدان هادی ساعی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس ولی آباد اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس ولی آباد در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس ولی آباد ندارد.
  neshan logo