info
عکس ایستگاه اتوبوس بهدشت
category

ایستگاه اتوبوس بهدشت محله چاه قبله، یزد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس بهدشت

ایستگاه اتوبوس بهدشت (ایستگاه اتوبوس) در محله چاه قبله یزد و خیابان شهید صدوقی جنوبی واقع شده است. این ایستگاه یکی از سه ایستگاه اتوبوس در محله چاه قبله یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پاساژ حجت ( وظیفه شناس) و همچنین دامپزشکی دکتر چاشنه گیر، بابا بستنی، بانک نرم افزار سی دی 2002، دفتر فنی موعود و فست فود مجی انفجار قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس بهدشت یزد

در شهر یزد، محله چاه قبله ، ایستگاه اتوبوس بهدشت یزد قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس شهید صدوقی جنوبی، بین میدان شهید باهنر و زهرا می‌باشد. برای دسترسی به نقاط مختلف یزد، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس بهدشت یزد عبور می‌کنند، استفاده کنید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

همچنین شما می‌توانید تاکسی تلفنی وحدت مکان را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس بهدشت یزد، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده بهدشت واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس میدان معلم
  بلوار رضا پاکنژاد، بین 24 و لاهوتی
 • ایستگاه اتوبوس میدان امام حسین
  باهنر، بین ولی عصر و دهقان
 • ایستگاه اتوبوس بهارستان
  شهید صدوقی جنوبی، بین صدوقی 9 و 11
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس بهدشت اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس بهدشت در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس بهدشت ندارد.
  neshan logo