info
عکس کبابی گلپایگانی - با مدیریت پرویز
category

کبابی گلپایگانی - با مدیریت پرویز محله شمس آباد، تهران

درباره‌ی کبابی گلپایگانی - با مدیریت پرویز

کبابی گلپایگانی - با مدیریت پرویز (رستوران) در محله شمس آباد تهران و خیابان ذاکری واقع شده است. این رستوران یکی از سی رستوران در محله شمس آباد تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پاساژ آریا و همچنین کافه رستوران روکو، نمایندگی ایران خودرو 1143، کلانتری 190 مجیدیه، آموزشگاه موسیقی نیما فریدونی و کلینیک زیبایی سابرینا قرار گرفته است.

اطلاعات، تلفن و آدرس رستوران رستوران کبابی گلپایگانی - با مدیریت پرویز تهران

برای رفتن به این رستوران در‌ شهرتهران باید به آدرس استاد حسن بنا شمالی، برادران ابوالحسنی، شفیعی، ذاکری واقع در محله شمس آباد بروید. شما می‌توانید هرگونه اطلاعاتی در مورد رستوران کبابی گلپایگانی - با مدیریت پرویز تهران را از طریق شماره تلفن آن (02122333168) به دست بیاورید.

رستوران کبابی گلپایگانی - با مدیریت پرویز تهران یکی از رستوران‌های محبوب در محله شمس آباد است. رستوران‌های معروف دیگری در اطراف این رستوران هستند که از میان آن‌ها می‌توان به کنکوک، رستوران پذیرا، رستوران و سفره خانه زعفران، نیکاس برگر و رستوران کامینو اشاره کرد. کافی‌‌شاپ‌های که در نزدیکی رستوران کبابی گلپایگانی - با مدیریت پرویز تهران قرار دارند، از جمله محبوب‌ترین کافی‌شاپ‌های محله شمس آباد هستند.

چطور به رستوران کبابی گلپایگانی - با مدیریت پرویز تهران برویم؟

اپلیکیشن مسیریاب نشان، بهترین راه رسیدن به رستوران کبابی گلپایگانی - با مدیریت پرویز تهران را به شما نشان می‌دهد تا راحت و بی‌دردسر به این رستوران رفته و اوقات خوشی را در آنجا بگذرانید. در نقشه آنلاین نشان، اطلاعات دیگری را هم می‌توانید ببینید. دسترسی به این مکان با استفاده از وسایل حمل‌ونقل عمومی، نظر دیگر کاربران و مکان‌هایی که در اطراف این رستوران قرار دارند، مواردی هستند که در اپلیکیشن نشان قابل مشاهده‌اند.

یکی از امتیازهای خوب رستوران کبابی گلپایگانی - با مدیریت پرویز تهران این است که شما می‌توانید با استفاده از وسایل حمل‌ونقل عمومی به آنجا بروید و دیگر نگران جای پارک یا ترافیک آن محله نباشید. نزدیک‌ترین ایستگاه اتوبوسی که در اطراف رستوران کبابی گلپایگانی - با مدیریت پرویز تهران می‌باشد، ایستگاه اتوبوس طاهرخانی است.

در ادامه اطلاعات و آدرس دقیق این رستوران را می‌بینید. فراموش نکنید اگر به رستوران کبابی گلپایگانی - با مدیریت پرویز تهران رفتید، حتماً نظر خودتان را به‌صورت کامنت در بخش نظرات برای ما و دیگر کاربران ِ نشان قرار دهید.

سایر غذاخوری‌های که در محدوده کبابی گلپایگانی - با مدیریت پرویز واقع شده‌اند:

 • کنکوک
  استاد حسن بنا شمالی، رنجبر، بین نیلوفر و زندی
 • رستوران پذیرا
  استاد حسن بنا شمالی، صالحی
 • رستوران و سفره خانه زعفران
  استاد حسن بنا شمالی، بین نانکلی و طاهر
 • نیکاس برگر
  استاد حسن بنا شمالی، امیرنیا، بین خسرو آبادی و حمزه
 • رستوران کامینو
  استاد حسن بنا شمالی، حسین پور، بین ثنا و نیلوفر
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط خیبری (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی کبابی گلپایگانی - با مدیریت پرویز اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد کبابی گلپایگانی - با مدیریت پرویز در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه کبابی گلپایگانی - با مدیریت پرویز ندارد.
  neshan logo