info
عکس ایستگاه اتوبوس طاهرخانی
category

ایستگاه اتوبوس طاهرخانی محله نیروی دریایی، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس طاهرخانی

ایستگاه اتوبوس طاهرخانی (ایستگاه اتوبوس) در محله نیروی دریایی تهران و خیابان شهدای هفتم آذر واقع شده است. این ایستگاه یکی از سی ایستگاه اتوبوس در محله نیروی دریایی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی فست فود شویینه، پیتزا پارک، بوستان ولیعصر، خانه کباب شادزی و کتابخانه ولیعصر قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس طاهرخانی تهران

ایستگاه اتوبوس طاهرخانی تهران یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران است که در محله نیروی دریایی قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس بزرگراه امام علی، طاهرخانی، شهدای هفتم آذر، بین دوم غربی و یکم غربی می‌باشد. برای دسترسی به نقاط مختلف تهران، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس طاهرخانی تهران عبور می‌کنند، استفاده کنید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

همچنین شما می‌توانید تاکسی سرویس سحر را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس طاهرخانی تهران و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده طاهرخانی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس شرکت واحد
  هنگام، بین معصومی و سی و ششم
 • ایستگاه اتوبوس مدرسه گنجی
  مدنی، نرسیده به صد و چهل و ششم
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس طاهرخانی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس طاهرخانی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس طاهرخانی ندارد.
  location استان تهران، تهران، بزرگراه امام علی، طاهرخانی، شهدای هفتم آذر، بین دوم غربی و یکم غربی
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo