info
عکس ایستگاه اتوبوس هنگام
category

ایستگاه اتوبوس هنگام محله نیروی دریایی، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس هنگام

ایستگاه اتوبوس هنگام (ایستگاه اتوبوس) در محله نیروی دریایی تهران و خیابان فرجام غربی واقع شده است. این ایستگاه یکی از سی ایستگاه اتوبوس در محله نیروی دریایی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی دیجی سفر و همچنین مثبت سبز، کارشناسی و تشخیص رنگ خودرو رصد، آموزشگاه زبان اوج ، آبمیوه بستنی سان استار و سپند خودرو قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس هنگام تهران

آدرس ایستگاه اتوبوس هنگام تهران، شهر تهران، محله نیروی دریایی است. این ایستگاه اتوبوس در هنگام، فرجام غربی، بین ترنج و شصت و نهم قرار گرفته است. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس هنگام تهران عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از تهران دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو جانبازان قرار گرفته است. همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی سرویس فاطمیون واقع شده است.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس هنگام تهران و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده هنگام واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مجیدیه
  بزرگراه امام علی، بعد از طاهرخانی
 • ایستگاه اتوبوس آیت
  جانبازان غربی (گلبرگ غربی)، تقاطع شصت و دوم
 • ایستگاه اتوبوس ارجمند
  بزرگراه شهید سلیمانی، دکتر آیت شمالی، جانبازان غربی (گلبرگ غربی)، بین جانبازان و شصت و سوم
 • ایستگاه اتوبوس کوی نیروی دریایی
  بزرگراه امام علی، طاهرخانی، شهدای هفتم آذر، بین حسینعلی و شریعتی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس هنگام اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس هنگام در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس هنگام ندارد.
  neshan logo