info
عکس ایستگاه اتوبوس آریانا
category

ایستگاه اتوبوس آریانا محله اسکان، یزد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس آریانا

ایستگاه اتوبوس آریانا (ایستگاه اتوبوس) در محله اسکان یزد و خیابان اسکان واقع شده است. این ایستگاه یکی از سی و دو ایستگاه اتوبوس در محله اسکان یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی نمایندگی مازند در جنوب کشور، سالن‌زیبایی‌ونوسا، ایستگاه اتوبوس آریانا، فروشگاه تک اسپرت و مشاور املاک رضا قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس آریانا یزد

ایستگاه اتوبوس آریانا یزد را می‌توانید در شهر یزد، محله اسکان پیدا کنید. آدرس این ایستگاه اتوبوس شهید دهقان، اسکان، بین اسکان 32 و 34 است. برای دسترسی به نقاط مختلف یزد، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس آریانا یزد عبور می‌کنند، استفاده کنید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

همچنین شما می‌توانید آژانس کرایه خیلج فارس را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس آریانا یزد، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده آریانا واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس شهرک اسکان
  شهید دهقان، بین قائم مقام فراهانی و آزادگان
 • ایستگاه اتوبوس خیابان بتول
  شهید دهقان
 • ایستگاه اتوبوس محمد رسول الله
  آزادگان
 • ایستگاه اتوبوس عرفان
  آزادگان، آزادگان 74، اسکان، بین بن بست 29 اسکان و اسکان 72
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس آریانا اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس آریانا در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس آریانا ندارد.
  neshan logo