info
عکس تخمه داغ مصدق
category

تخمه داغ مصدق محله پروین اعتصامی، مشهد

فروشگاه آجیل و خشکبار
4.3
8 رای

درباره‌ی تخمه داغ مصدق

تخمه داغ مصدق (فروشگاه آجیل و خشکبار) در محله پروین اعتصامی مشهد و خیابان سلیمانی منش واقع شده است. این فروشگاه یکی از دو فروشگاه آجیل و خشکبار در محله پروین اعتصامی مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی رستوران مجید، ای جی گیم، فست فود رمانتیک، کافی نت و چاپ بنر باران و مجتمع نان عمادی (یزدانی مقدم) قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این فروشگاه یکی از فروشگاه‌های آجیل و خشکبار خوب این منطقه می‌باشد. با توجه به نزدیکی این فروشگاه به ایستگاه مترو پروین اعتصامی، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

درباره فروشگاه تخمه داغ مصدق مشهد

فروشگاه تخمه داغ مصدق مشهد در شهر مشهد، محله پروین اعتصامی و قرار دارد. شماره تلفن این فروشگاه 33435538 است که هر اطلاعاتی در مورد این مکان بخواهید می‌توانید از طریق آن به دست بیاورید. فروشگاه تخمه داغ مصدق مشهد یکی از فروشگاه‌های خوب محله پروین اعتصامی است و مشتریان زیادی دارد. فروشگاه‌های دیگری که در این محدوده قرار دارند، آجیل و خشکبار مشکات، آجیل و خشکبار و آجیل و خشکبار حافظ هستند.

چطور به فروشگاه تخمه داغ مصدق مشهد برویم؟

مسیریاب نشان، شما را از بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه تخمه داغ مصدق مشهد مطلع می‌کند. اگر می‌خواهید از حمل‌ونقل همگانی استفاده کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس چهارراه فدائیان اسلام قرار دارد. همچنین در نزدیکی فروشگاه تخمه داغ مصدق مشهد ایستگاه مترو پروین اعتصامی نیز قرار دارد. اپلیکیشن نشان در مسیریابی پیاده و پیدا کردن مسیر دقیق اتوبوس یا مترو به شما کمک می‌کند و نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان را با شما به اشتراک می‌گذارد.

اگر شما هم سری به فروشگاه تخمه داغ مصدق مشهد زدید، حتماً نظرتان را در قسمت کامنت ثبت کنید. عکس‌هایی از این فروشگاه را می‌توانید در ادامه ببینید. تصاویر مربوط به فروشگاه تخمه داغ مصدق مشهد را از طریق گزینه "افزودن تصویر به این مکان" با ما به اشتراک بگذارید.

سایر فروشگاه‌های آجیل و خشکبار که در محدوده تخمه داغ مصدق واقع شده‌اند:

 • آجیل و خشکبار مشکات
  پروین اعتصامی، پروین اعتصامی 20
 • آجیل و خشکبار
  (5.0)
  بلوار چمن، بین چمن 19 و 21
 • آجیل و خشکبار حافظ
  (5.0)
  پروین اعتصامی، بین پروین اعتصامی 20 و 22
 • آجیل فروشی
  (5.0)
  پروین اعتصامی، پروین اعتصامی 21
 • آجیل و خشکبار حدادیان
  (5.0)
  پروین اعتصامی، پروین اعتصامی 2
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط mohammad (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ چهارشنبه 15 آذر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی تخمه داغ مصدق اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 15 آذر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد تخمه داغ مصدق در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه تخمه داغ مصدق ندارد.
  neshan logo