عکس داروخانه بیمارستان ولیعصر
مشاهده در نقشه نشان
category

داروخانه بیمارستان ولیعصر (محله ونک، تهران)

داروخانه
استان تهران تهران استان تهران، تهران، ولیعصر، بین یزدان پناه و یاسمی

موقعیت داروخانه بیمارستان ولیعصر در محله ونک تهران را به همراه آدرس و تلفن در نقشه نشان ببینید.

داروخانه بیمارستان ولیعصر (داروخانه) در محله ونک تهران و خیابان ولیعصر واقع شده است. این مکان یکی از نود داروخانه در محله ونک تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان خاتم الانبیا (ص) و مجتمع کامپیوتر پایتخت و همچنین پایگاه بیمارستان ولیعصر ناجا، بیمارستان ولیعصر (عج) فراجا، ساندویچ هایدا، کارگزاری آگاه و دبیرستان پسرانه دوره اول ماندگار رازی قرار گرفته است.

اطلاعات، تلفن و آدرس داروخانه بیمارستان ولیعصر

داروخانه بیمارستان ولیعصر در شهر تهران، محله ونک خیابان ولیعصر واقع شده است. اگر آدرس دقیق این داروخانه را بخواهید، استان تهران، تهران، ولیعصر، بین یزدان پناه و یاسمی است. برای به دست آوردن اطلاعات موردنیازتان در مورد داروخانه بیمارستان ولیعصر، با شماره تلفن آن (88770022) تماس بگیرید.

داروخانه بیمارستان ولیعصر یکی از داروخانه‌های خوبی است که در محله ونک است. درمانگاه‌ها و بیمارستان‌های کلینیک فوق تخصصی چشم پزشکی نور مطهری، انیستیتو پاستور ایران و مرکز فوق تخصصی چشم پزشکی بصیر مراکز درمانی هستند که در محدوده این داروخانه قرار گرفته‌اند. از داروخانه‌های دیگری که در این محدوده قرار دارند، می‌توان به داروخانه دکتر خانکی، داروخانه اطلس و داروخانه دکتر شفازند اشاره کرد. این داروخانه شبانه‌روزی نیست.

چطور به داروخانه بیمارستان ولیعصر برویم؟

برای رفتن به این داروخانه می‌توانید از حمل‌ونقل همگانی استفاده کنید و در کاهش ترافیک و آلودگی هوا نقش مؤثری داشته باشید. ایستگاه اتوبوس بلوار صبا در نزدیکی داروخانه بیمارستان ولیعصر قرار دارد.

اگر می‌خواهید بهترین مسیر رسیدن به این داروخانه را پیدا کنید، از اپلیکیشن نشان کمک بگیرید. علاوه بر این، نشان اطلاعات خوب دیگری هم در اختیار شما قرار می‌دهد. در پایان، ما اطلاعات دیگری چون تصاویر،‌ ساعت کاری و ایستگاه‌های نزدیک داروخانه بیمارستان ولیعصر را با شما به اشتراک گذاشته‌ایم. به یاد داشته باشید اگر به این داروخانه مراجعه کردید، حتماً نظر خودتان را برای ما کامنت بگذارید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، ولیعصر، بین یزدان پناه و یاسمی

تلفن تماس: 88770022


سایر داروخانه‌های که در محدوده داروخانه بیمارستان ولیعصر واقع شده‌اند:

 • داروخانه دکتر خانکی
  ولیعصر، سلطانی
 • داروخانه اطلس
  ولیعصر، صانعی
 • داروخانه دکتر شفازند
  نلسون ماندلا (جردن)، بین خلیل زاده و والی نژاد
 • داروخانه دکتر همایون بهین
  ولیعصر، نگار
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط مدافع سلامت (شهریار سطح ۸ نشان) در تاریخ دوشنبه 21 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی داروخانه بیمارستان ولیعصر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  خدمات دارویی فروشی دراگ استور دوا دارو داروخانه دواخانه

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 21 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد داروخانه بیمارستان ولیعصر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه داروخانه بیمارستان ولیعصر ندارد.
  neshan logo