info
عکس قائمیه
category

قائمیه محله صائب تبریزی، تبریز

درباره‌ی قائمیه

قائمیه (مسجد) در محله صائب تبریزی تبریز و خیابان میرزا قاسم واقع شده است. این مکان یکی از سه مسجد در محله صائب تبریزی تبریز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید ایهان و همچنین جگرکی و کبابی زیبا، خشکشوئی صایب، پلیس امنیت اخلاقی، چاپ سپنتا و درمانگاه کوثر قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این مکان یکی از مسجدهای خوب این منطقه می‌باشد.
سایر مسجدهای که در محدوده قائمیه واقع شده‌اند:

 • مسجد مقدسی
  شهید شهری، شهید آذری
 • مسجد مهدیه
  بلوار آزادی، گلشن، بین شکوری و سرودی
 • نمازخانه
  پاستور، بین یوسفی و محقق
 • مسجد سجادیه
  پاستور، سجادیه، 3 غربی
 • مسجد حاج غفار
  ١٧ شهریور قدیم، حاج غفار
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط مهتی (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی قائمیه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد قائمیه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه قائمیه ندارد.
  neshan logo