info
عکس مسجد امام رضا
category

مسجد امام رضا محله بارون آواک، تبریز

درباره‌ی مسجد امام رضا

مسجد امام رضا (مسجد) در محله بارون آواک تبریز و خیابان شریعتی جنوبی واقع شده است. این مکان یکی از سه مسجد در محله بارون آواک تبریز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پاساژ والمان و همچنین دونر کبابی سوپر استار، کلیسای سنت سرکیس، ارایشگاه مردانه صمیم، ارک پرواز تبریز و بانک صادرات قرار گرفته است.
سایر مسجدهای که در محدوده مسجد امام رضا واقع شده‌اند:

 • مسجد قدس
  امام خمینی، خط ویژه اتوبوس
 • مسجد مقدسی
  شهید شهری، شهید آذری
 • مسجد میناساز
  طالقانی شمالی، عزب دفتریلر دوم، بین مهدیزاده و میناساز
 • مسجد سجادیه
  پاستور، سجادیه، 3 غربی
 • مسجد مهدیه
  بلوار آزادی، گلشن، بین شکوری و سرودی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط خدارحمی (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی مسجد امام رضا اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد مسجد امام رضا در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه مسجد امام رضا ندارد.
  location استان آذربایجان شرقی، تبریز، شریعتی جنوبی، بین مهران اول و 17 شهریور جدید
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo