info
عکس ایستگاه اتوبوس پاسارگاد
category

ایستگاه اتوبوس پاسارگاد (محله کوی بیمه، تهران)

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس پاسارگاد

ایستگاه اتوبوس پاسارگاد (ایستگاه اتوبوس) در محله کوی بیمه تهران و خیابان نفیسی واقع شده است. این ایستگاه یکی از هشت ایستگاه اتوبوس در محله کوی بیمه تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازارچه 7 و همچنین کلینیک دندانپزشکی زاگرس، کلینیک دامپزشکی شهرک، داروخانه شبانه روزی دکتر فلاح زاده، شرکت آسان فلزیاب و فست‌فود برگریچ قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس پاسارگاد تهران

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران، ایستگاه اتوبوس پاسارگاد تهران است که در محله کوی بیمه قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس بزرگراه لشگری، نفیسی، بین رستم و شهید عظیمی است. برای دسترسی به نقاط مختلف تهران، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس پاسارگاد تهران عبور می‌کنند، استفاده کنید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی ایستگاه مترو بيمه قرار دارد. همچنین تاکسی سرویس امین را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس پاسارگاد تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده پاسارگاد واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس آسمان
  بزرگراه ستاری، هگمتانه یکم، صارمی
 • ایستگاه اتوبوس بلوک نه
  بزرگراه ستاری، هگمتانه یکم، صارمی
 • ایستگاه اتوبوس مدرسه
  لشگری
 • ایستگاه اتوبوس B4
  بزرگراه ستاری، هگمتانه یکم، شکوری غربی، بعد از میدان بسیج
 • ایستگاه اتوبوس بلوک یازده
  بزرگراه ستاری، هگمتانه یکم، صارمی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس پاسارگاد اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس پاسارگاد در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس پاسارگاد ندارد.
  neshan logo