info
عکس ایستگاه اتوبوس مدرسه
category

ایستگاه اتوبوس مدرسه (محله شهرک آپادانا، تهران)

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مدرسه

موقعیت ایستگاه اتوبوس مدرسه در محله شهرک آپادانا تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس مدرسه (ایستگاه اتوبوس) در محله شهرک آپادانا تهران و خیابان کنارگذر لشگری واقع شده است. این ایستگاه یکی از سی و نه ایستگاه اتوبوس در محله شهرک آپادانا تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع آموزشی پسرانه غیردولتی هما، کارخانه بافت ازادی، سایت تخصصی تیراندازی باکمان استان تهران، دبیرستان هما و اداره گاز منطقه 3 تهران قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو بيمه، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مدرسه

ایستگاه اتوبوس مدرسه یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران است که در محله شهرک آپادانا خیابان کنارگذر لشگری قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در لشگری قرار دارد. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس مدرسه عبور می‌کنند، به نقاط مختلف تهران بروید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس ایستگاه مترو پایانه ۱ و ۲ فرودگاه مهرآباد است. این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی تاکسی تک قرار گرفته است.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.
سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مدرسه واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس سازمان هواپیمایی
  بزرگراه لشگری، فرودگاه مهر آباد، معراج، پرواز
 • ایستگاه اتوبوس آزادی
  لشگری، رحمانی
 • ایستگاه اتوبوس A3
  بزرگراه لشگری، نفیسی، بین بلوک B1 و حنانی
 • ایستگاه اتوبوس پاسارگاد
  بزرگراه لشگری، نفیسی، بین رستم و شهید عظیمی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مدرسه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مدرسه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مدرسه ندارد.
  neshan logo